Od 15 lat współpracujemy z Centrum Egzaminacyjnym Cambridge University (Cambridge ESOL Examinations) oraz British Council.( Cambridge ESOL Preparation Centre)

 

Od 2006 roku wspomagamy Cambridge ESOL Examinations prowadząc pilotaż przyszłych egzaminów (ESOL Examinations Pretesting Centre) Jesteśmy partnerem British Council w programie egzaminacyjnym Addvantage od jego pierwszej edycji.

Od roku 2014 jako jedna z kilkunastu wybranych szkół językowych w Polsce mamy zaszczyt być Wewnętrznym Centrum Egzaminacyjnym British Council Poland Od 1996 r. cieszymy się zaufaniem i uznaniem tysięcy dzieci, młodzieży oraz ich rodziców z terenu Ostrołęki i okolic. Nasi uczniowie uzyskali kilkaset certyfikatów uniwersytetu Cambridge - YLE , FCE, CAE, CPE, IELTS i TOEFL

 

 Od wielu lat jako jedyna szkoła w promieniu 120 km przygotowujemy do egzaminu CPE (biegłość językowa) Kierujemy całym procesem nauki języka angielskiego - od 6-7 latka do poziomu biegłości językowej ( 16-18 lat ). Co roku organizujemy egzaminy FCE i CAE w swojej siedzibie.

 

© 2023 by Dom Proudly created with Wix.com